خرما ربی

توزیع خرده خرما ربی

شرکت ما با توزیع خرده انواع خرما ربی در خدمت شما خریداران گرامی می باشد. خرما ربی یکی از انواع خرماهای کشت شده در ایران می باشد. این نوع خرما نیمه خشک بوده و بافتی شکلاتی دارد. خرماها انواع بسیار متنوعی دارند که هر کدام دارای طعم منحصر به فردی می باشند و قیمت جداگانه ای نیز دارند. خرما ربی و خرما مضافتی جزء خرماهای زودرس محسوب می شوند و میوه نخل آن ها زود به ثمر می رسد. بیشترین کشت این نوع خرما در شهرستان های سراوان و ایرنشهر واقع در استان سیستان و بلوچستان می باشد. رطوبت آن زیر 16 درصد می باشد و به دلیل رطوبت پایینی که این نوع خرما دارد حمل و نقل و نگهداری از آن راحت تر از انواع خرماهای دیگر است.

توزیع خرده انواع خرما ربی

شرکت ها و فروشگاه های زیادی در سطح کشور وجود دارند که انواع خرما را به صورت عمده و خرده به بازار عرضه می کنند که ممکن است هر کدام با قیمتی متفاوت اقدام به این کار کنند. دسترسی به فروشگاه هایی که بهترین نوع خرما را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد بسیار مهم می باشد. فروشگاه ما یکی از آن فروشگاه های معتبر می باشد که اقدام به توزیع خرده خرما ربی با کیفیتی بسیار عالی کرده است.

توزیع خرده انواع خرما ربی

خواص انواع خرما

با وجود اینکه تنوع خرماها بسیار زیاد می باشد و هر کدام دارای ظاهر و طعم متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند اما همه آن ها در تعدادی از خواص مشترک می باشند. خرما از هر نوع که باشد سبب افزایش انرژی می شود و از افت قند خون جلوگیری می کند. به دلیل دارا بودن انواع خرماها از آنتی اکسیدان، خاصیت ضد سرطان زایی دارند. خرما سرشار از کلسیم و پتاسیم می باشد و در استحکام استخوان ها نقش بسزایی دارد.

خواص انواع خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن