خرما ربی

صادرات خرده خرما ربی

صادرات خرما ربی به صورت عمده و خرده به تمام بازار های داخلی و خارجی مانند پاکستان، ترکیه، روسیه، آلمان و استرالیا از طریق شرکت ما امکان پذیر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاوران تماس بگیرید. خرما ربی دارای ظاهری کشیده و بلند و خاص می باشد و از دسته خرماهای نیمه خشک محسوب می شود. بخ دلیل رطوبت پایینی که این نوع خرما دارد گزینه بسیار مناسبی برای صادرات می باشد. کشور ایران یکی از ده کشور تولید کننده خرما در جهان می باشد که کشور مصر و سپس ایران در صدر جدول قرار دارند.

فصل برداشت و فروش خرما

برداشت خرما در اواخر فصل تابستان توسط کارگران مرد انجام می گیرد و در زنبیل هایی که از برگ نخل خرما درست شده اند جکع آوری می شوند. سپس در پایان مرحله برداشت خرماها را در سبد هایی که حاوی منفذ تهویه می باشند به سردخانه منتقل می کنند. از مشکلاتی که در مرحله برداشت خرما و انتقال آن به سردخانه صورت می گیرد به کارگیری روش هایی است که سبب افزایش ضایعات خرما می شود. برداشت خرما از اواخر ماه مرداد شروع شده و تا ماه آبان ادامه می یابد.

خرید و فروش عمده خرما ربی جهت صادرات

خرماهای صادراتی در ایران با بسته بندی ها و وزن های مختلف و با بهترین کیفیت به بازار عرضه می شوند. کشور های مانند هند، روسیه، انگلستان، آلمان و مجارستان از وارد کنندگان انواع خرمای ایرانی در جهان می باشند. خرید و فروش خرما ربی در شرکت ما با نازل ترین قیمت صورت می گیرد. خریداران جهت کسب سود بیشتر اقدام به خرید خرما به صورت عمده می کنند زیرا قیمت تمام شده آن به صورت عمده پایین تر می باشد. جهت اطلاع از قیمت خرید انواع خرما ربی صادراتی با کارشناسان ما در این سایت تماس بگیرید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن