خرما ربی

قیمت خرید انواع خرما ربی

نخل خرما از جمله قدیمی ترین گیاهان کشت شده توسط انسان است که طبق تحقیقات انجام شده قدمت آن به هفت هزار سال پیش بر می گردد. هر نوع میوه و گیاهی برای رشد و باردهی نیازمند شرایط آب و هوایی خاص خود می باشد و نخل خرما نیز برای رشد و میوه دهی نیازمند آب و هئای خشک و گرمسیری است. اگر به تاریخ زندگی گذشتگان نگاه کنیم مشاهده می کنیم که خرما یکی از غذا های اصلی مردمان گذشته بوده است و در قران کریم نیز بار ها به خواص آن اشاره شده است و از به عنوان میوه بهشتی یاد شده است. خرید و فروش انواع خرما ربی در این مجموعه به صورت عمده و خرده صورت می گیرد و نیز قیمت خرما ربی با درجه بندی های متفاوت در این سایت استعلام می شود.

انواع خرما ربی

خرما ربی در ایران در چندین شهر کست و تولید می شود که اغلب این شهر ها در استان سیستان و بلوچستان قرار دارند. هر کدام از این شهر ها دارای خاک و آب و هوای متفاوتی هستند و بنابراین نوع خرما ربی که در هر کدام از آن ها کشت می شود و رشد می کند متفاوت می باشد. انواع خرما ربی در مجموعه ما توسط نمایندگی مستقیم فروش در انواع بسته بندی ها و وزن ها عرضه می شود.

انواع خرما ربی

مصرف خرما در ماه مبارک رمضان

بیشترین فروش و مصرف خرما در سطح کشور و حتی در کشور های مسلمان در ماه مبارک رمضان می باشد که بهترین گزینه برای افطاری روزه داران می باشد. متخصصان تغذیه به روزه داران توصیه می کنند که به جای استفاده از خوراکی های با قند غیر طبیعی و مصنوعی از دو یا سه عدد خرما همراه ارده و یا شیر استفاده کنند. خرما به دلیل دارا بودن قند طبیعی انرژی روزه داران را تامین می کند.

مصرف خرما در ماه مبارک رمضان

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن