بدون دسته

مرکز فروش عمده خرما مجول

خرما مجول یکی از گران قیمت خرما های جهان و ایران می باشد و برای اولین بار این نوع خرما در کشور آفریقا کشت و تولید شده است و بعد ها فناوری کشت و پرورش این نوع خرما به ایران نیز وارد شد. نخل خرما برای رشد و باروری نیازمند آب و هوای گرم و خشک می باشد که این نوع آب و هوا در استان های جنوبی و نیمه جنوبی کشور حکم فرماست. از جمله استان های تولید کننده خرما مجول در ایران می توان به استان های بوشهر، خوزستان، فارس و سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

صادرات خرما 

خرما مجول یکی از مرغوب ترین انواع خرما های ایرانی است و از خرما های تجاری و صادراتی کشور محسوب می شود. این نوع خرما در انواع بسته بندی های شیک و با کیفیت بسته بندی شده و به کشور های آسیایی، اروپایی و آمریکایی صادر می شود. خرما مجول صادراتی باید از با کیفیت ترین و بهترین نوع خرما مجول باشد و هم چنین بسته بندی آن باید بسیار شیک و با کیفیت باشد. این نوع خرما به دلیل کیفیت بالایی که دارد بسیار مورد توجه کشور هی خارجی می باشد و سالانه در مقیاس بالا به کشور های دگیر صادر می شود. صادرات خرما مجول سبب ارز اوری و اشتغال زایی برای کشور شده است.

صادرات خرما مجول

تاثیر استفاده از خرما بر استحکام استخوان ها

خرما سرشار از انواع ویتامین ها و املاح معدنی است. یکی از مهم ترین این ویتامین ها و املاح معدنی کلسیم می باشد. کلسیم موجود در خرما سبب استحکام آن ها در دوره بزرگسالی و کودکی و رشد مناسب آن ها در دوره کودکی می شود. برای اطلاع از قیمت فروش خرما مجول در اصفهان در عالی ترین کیفیت ها و شیک ترین بسته بندی ها به مرکز فروش عمده این نوع خرما مراجعه نمایید.

تاثیر استفاده از خرما بر استحکام استخوان ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن