خرما ربی

واردات خرده خرما ربی

واردات خرده انواع خرما ربی با بهترین قیمت و دارای ضمانت کیفیت از طریق فروشگاه اینترنتی ما به صورت مستقیم قابل انجام می باشد. این نوع خرما علاوه بر شهرت داخلی در سطح جهانی نیز دارای شهرت خاصی است. محصولاتی که با نام برند ما به بازار عرضه شده اند و می شوند طی چندین سال سابقه در این زمینه تا کنون هیچ گونه متقاضی ناراضی و شکایتی صورت نگرفته است. مجموعه ما بسیار خرسند است که توانسته ایم نظر مشتریان خود را جلب کنیم. خرما ربی یکی از بهترین انواع خرماهای کشت شده در استان سیستان و بلوچستان واقع در جنوب شرقی ایران می باشد.

خرید انواع خرما ربی

طبق سازمان جهانی مالکیت فکری خرما ربی با نام خرما ربی استان سیستان و بلوچستان به ثبت جهانی رسیده است و در سطح داخلی و خارجی دارای شهرت فراوانی است. دلیل این موضوع نیز ارزش غذایی بالا و طعم بی نظیری است که خرما ربی دارد. قیمت های انواع خرما ربی عرضه شده توسط شرکت ما به دلیل اینکه هیچ واسطه ای میان ما و مشتری وجود ندارد بسیار مقرون به صرفه می باشد. این نوع خرما در چندین شهرستان در ایران کشت می شود اما مرغوب ترین نوع آن مربوط به استان سیستان و بلوچستان می باشد. جهت خرید و ثبت سفارش بهترین نوع خرما ربی هم اکنون با ما تماس بگیرید.

خرید انواع خرما ربی

مشتقات خرما

آیا می دانید از خرما چه محصولاتی تولید می شود؟ خرما از محصولات کشاورزی ایران محسوب می شود و حدود 60 درصد از وزن کل آن را قند تشکیل می دهد. 30 درصد از خرمای تولیدی در ایران جذب بازار نمی شود و و در صنایع تبدیلی به فراورده هایی مانند شربت خرما، قند مایع، لواشک، سرکه، اتانول و خیلی از موارد دیگر تبدیل می شود. توجه داشته باشید که این فراورده ها در کارخانه های بزرگ و صنعتی و با تجهیزات کامل زیر نظر بهداشت تولید می شوند.

مشتقات خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن